Головна » Архів матеріалів
Проце повідомив голова Лановецької райдержадміністрації Василь Хомінець. Він сказав, що Ланівці планують повністю відірватися ві монополіста „Тернопільоблтеплокомуненерго” і планують перейти на індивідуальне опалення. Про це було попереджено жителів Ланівців. Буде шукатися підтримка для малозабезпечених. Щодо бюджетних організацій, на зразок музичної школи, то вони теж перейдуть на індивідуальне опалення. Централізованого опалення в Ланівцях вже не буде. Бо воно дороге, неякісне і технологічно застаріле. У музичній школі, яка має 360 квадратних метрів, воно встановлено, лишилося „закільцювати”. Для цього необхідно до 70 тисяч гривень.
Просмотров: 1206 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

9 серпня закінчується строк сплати суми авансових платежів з рентної плати за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат за І декаду серпня 2006 року. Також закінчується строк подання декларації з податку на прибуток підприємства за І півріччя 2006 року, податкової декларації з ПДВ за II квартал 2006 року платниками, які сплачують даний податок щоквартально та термін розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики за І півріччя 2006 року. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації та масово-роз’яснювальної роботи ДПА в Тернопільській області.
Просмотров: 1069 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Відбулась прес-конференція першого заступника Міністра охорони здоров’я України, головного державного санітарного лікаря України Сергія Бережнова. Конференція пройшла на базі конгрес-центру Тернопільського державного медичного університету їм. І.Я. Горбачовського "Червона калина". Захід пройшов в рамках проведення розширеного засідання колеги державної санітарно-епідеміологічної служби України "Створення безпечних умов перебування дітей в навчальних закладах", за участю Міністерства освіти і науки України, Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню МОЗ України
Просмотров: 1119 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Останнім часом в обласному центрі сталося кілька квартирних крадіжок. Так, з помешкання, що на вулиці Замковій, невідомі викрали вироби із золота, гроші та недешеву техніку. Як правило, зловмисники потрапляють досередини, підібравши ключі до вхідних дверей, або пошкодивши серцевину замка. Тому міліціонери звертаються до усіх громадян – обов’язково подбайте про безпеку майна. Коли ви виявили зламаними або відчиненими вхідні двері, не заходьте у квартиру і терміново викликайте працівників міліції.
Просмотров: 1146 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Державна інспекція з контролю за цінами в Тернопільській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2002 р. №803 "Про заходи щодо проведення моніторингу цін і тарифів на споживчому ринку", здійснює щоденний моніторинг цін на нафтопродукти. Моніторинг здійснюється по автозаправних станціях деяких суб’єктів господарювання. Мінімальний рівень роздрібних цін встановлений на АЗС ПП "Укрпетроль", максимальний - ЗАТ „Терра Петроліум",АТЗТ „Автотехсервіс". На автозаправних станціях по яких проводиться щоденний моніторинг, реалізація нафтопродуктів усіх видів здійснюється за готівкові кошти. За останні кілька днів ціни на пальне на Тернопільщині і в цілому по Україні підвищилися.
Просмотров: 1221 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Відбулась нарада з питань виконання програми зайнятості Тернопільської області. Її провів перший заступник голови ОДА Петро Вовчук. Характеризуючи ситуацію Петро Богданович відзначив, що у І півріччі в області створено 13,8 тис. нових робочих місць, що становить 43,7% від річного завдання. В області спостерігається тенденція до скорочення чисельності безробітних - станом на 1 липня цього року на обліку в центрах зайнятості їх перебувало 31,9 тис., що на 20,3% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Загалом виступаючі повідомили, що робота проводиться на належному рівні, однак викликає тривогу збільшення чисельності сільських безробітних, яка в цьому році становить 64,0% до загальної кількості безробітних і при збереженні існуючого порядку реєстрації громадян у центрах зайнятості прогнозується її подальше зростання.
Просмотров: 1082 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Тернопільською обласною службою зайнятості постійно проводяться семінари для жінок. Це робиться з метою сприяння розв’язанню проблем гендерної нерівності та ознайомлення зі становищем жінки на сучасному ринку. Їх тематика різноманітна: "Я успішна жінка", "Жінка і праця", "Жінка безробіття і приватна справа", "Жінка і малий бізнес", тощо. На заходах розглядаються такі питання: становище жінки на ринку праці, основні причини, які спонукають жінку до відкриття власної справи, знання та вміння, які необхідні жінці в бізнесі. Також секрети ділового спілкування, основні проблеми ділової жінки, сільський зелений туризм – реальний спосіб самозайнятості жінок. Перед учасниками семінарів виступали успішні жінки-підприємці, представники громадських організацій та районних ДПІ, міських та районних рад. За І півріччя 2006 р. проведено 176 таких семінарів, в яких взяли участь 2130 жінок.
Просмотров: 1151 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

З 1 серпня в Художньому музеї діятиме виставка присвячена сотій річниці від дня народження графіка і живописця Леопольда Левицького. На виставці будуть представлені книги, ілюстрації, копії репродукцій і деякі твори митця.. А 4 серпня відбудеться відкриття виставки графіки Петра Шпорчука. Виставка буде присвячена 150 річниці від дня народження Івана Франка
Просмотров: 1160 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Господарства області вже зібрали озимий ячмінь на 75% площ (389 га). Намолот цієї культури становить 982 тонни. Урожайність – 25,2 ц/га. Озиму пшеницю зібрано на 3% площ. Намолот – 8963 тонн. Урожайність – 30,2 ц/га. Загалом ж ранні зернові та зернобобові культури зібрано на площі 5375 га, що становить 2% площ для збирання. Станом на 26 липня намолот становить 15830 тон. Середня урожайність становить 29,5 ц/га. Озимий ріпак господарства області вже зібрали на 52% відведених під цю культуру площ Однорічні трави скошено на 69% площі.
Просмотров: 1183 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

У Зборові відбулася виїзна колегія управління культури облдержадміністрації "Про спільну роботу відділу культури і туризму Зборівської райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення діяльності закладів культури села". На колегії йшлося про забезпечення оплати праці працівникам закладів культури села, стан матеріально-технічної бази, придбання інструментарію, збереження кадрового потенціалу, аматорських художніх колективів в закладах культури району, а також проведення культурно-просвітницьцих та культурно-дозвіллєвих заходів. Схвальну оцінку висловили голови сільських та селищних рад щодо проведення обласного огляду-конкурсу сільських закладів культури клубного типу "Від села до села з піснею і словом", який зініціювало управління культури облдержадміністрації.
Просмотров: 1174 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 18 19 20 21 »