Головна » Архів матеріалів
Останнім часом в обласному центрі сталося кілька квартирних крадіжок. Так, з помешкання, що на вулиці Замковій, невідомі викрали вироби із золота, гроші та недешеву техніку. Як правило, зловмисники потрапляють досередини, підібравши ключі до вхідних дверей, або пошкодивши серцевину замка. Тому міліціонери звертаються до усіх громадян – обов’язково подбайте про безпеку майна. Коли ви виявили зламаними або відчиненими вхідні двері, не заходьте у квартиру і терміново викликайте працівників міліції.
Просмотров: 1136 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Відповідно до співпраці між Тернопільською облдержадміністрацією та українською діаспорою у Сербії у серпні на Тернопілля приїдуть відпочивати 50 молодих українців із Сербії. Сербські українці віком 15-20 років перебуватимуть у відпочинковому таборі, що в селі Скоморохи Бучацького району. Там вони також планують вдосконалити свої знання української мови, ближче познайомитися з культурними традиціями української нації. Для гостей також будуть проведені мандрівки відомими місцями Тернопільщини. У травні цього року у Сербії побували представники Тернопільщини, зокрема народний колектив "Бучачани" та дует "Зорепад" із Бучацького району. Вони взяли участь у фестивалі української культури у місті Сремська Мітровіца.
Просмотров: 1163 | Дата: 2006-08-02 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні почалася розробка нового сепер сайту Тернополя! Тут планується розмістити велику кількість фотографій нашого міста а також останні новини які будуть стосуватися нашого рідного куточка.
Просмотров: 1187 | Дата: 2006-07-20 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 19 20 21